( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Средства защиты растений » Фунгициды » Фунгицид Колосаль Про
Среда, 16 Янв 2019

Фунгицид Колосаль Про

Цена: 5 137 грн.
free_delivery.jpg
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Фунгицид Колосаль Про. Производитель Avgust Crop Protection. Упаковка 5л.

Двухкомпонентный системный фунгицид с длительным периодом защиты зерновых культур, сахарной свеклы от комплекса болезней
Здоровый колос - колоссальный урожай!

Фунгицид Колосаль Про инструкция и применение

Культура

Захворювання

Норма витрати препарату, л/га

Кратность

Пшениця озима

Борошниста роса, іржа, септоріоз, фузаріоз колосу, церкоспорельоз

0,3 - 0,4

1 - 2

Ячмінь ярий

Борошниста роса, іржа, плямистості листя, септоріоз

0,3 - 0,4

1 - 2

Соя

Борошниста роса, антракноз, іржа

0,4 - 0,6

1 - 2

Ріпак

Альтернаріоз, борошниста роса, склеротиніоз, фомоз

0,4 - 0,6

1 - 2

Буряки цукрові

Борошниста роса, церкоспороз

0,4 - 0,6

3 - 4

 

Переваги препарату:

  •         широкий спектр патогенів, що пригнічуються
  •         висока проникна здатність
  •         швидкість фунгіцидної дії
  •         відмінна системна дія
  •         тривалий період захисту
  •         низькі норми витрати

Призначення:

комбінований системний фунгіцид для захисту посівів зернових культур, цукрових буряків і винограду від основних хвороб.

Діюча речовина:

пропиконазол, 300 г/л, і тебуконазол, 200 г/л.

Препаративна форма:

мікроемульсія. Спеціально дібрана для даної препаративної форми система допоміжних речовин (сурфактантів і ад’юванту) забезпечує отримання робочого розчину фунгіциду з розміром часток менш ніж 200 нанометрів, що сприяє вищій, порівняно з концентратами емульсії, проникності діючих речовин в рослини і, як наслідок, вищій фунгіцидній активності Колосалю Про.

Характеристика діючих речовин:

пропіконазол і тебуконазол належать до хімічного класу триазолів, але відрізняються за спектром патогенів, що пригнічуються, та доповнюють дію одне одного.

Спектр дії:

основні захворювання зернових культур: бура іржа, стеблова іржа, жовта іржа, карликова іржа, борошниста роса, септоріоз, піренофороз, ринхоспоріоз, смугаста, сітчаста плямистості; буряків цукрових: церкоспороз, борошниста роса, фомоз; винограду: оїдіум.

Механізм дії:

тебуконазол і пропіконазол є інгібіторами біосинтезу ергостеролу в мембранах клітин фітопатогенів. У результаті цього відбувається руйнування стінок клітин збудників, ріст міцелію зупиняється. Діючі речовини рухаються акропетально ксилемою (знизу вгору по стеблу до колосу і від основи листка до його верхівки), швидко абсорбуються вегетативними частинами рослини. Тебуконазол має профілактичну і лікувально-системну дії, високоефективний проти борошнисторосяних та іржастих грибів. Пропіконазол чинить профілактичну, сильну лікувальну та викорінювальну системну дії, пригнічує спороутворення у патогенів, високоефективний проти різних плямистостей. Проявляє також ростостимулюючу дію, що забезпечує покращене засвоєння рослинами вуглекислого газу і, відповідно, підвищує активність фотосинтезу рослин.

Швидкість дії:

Фунгицид Колосаль Про проникає в рослину через листя та стебло протягом 2 - 4 годин після обробки, швидко та рівномірно розподіляється тканинами рослини, перешкоджає проникненню й розповсюдженню збудників хвороби і зупиняє подальше ураження. Фунгіцид захищає культурні рослини протягом 4 – 5 тижнів. Завдяки високій проникній здатності Колосаль Про стійкий до дощу.

Рекомендації щодо застосування:

для досягнення максимального ефекту від обробки Колосалем Про рекомендується проводити обробку на початкових стадіях розвитку хвороби, за появи перших її ознак. За сезон на зернових культурах та цукрових буряків дозволено проводити 1 - 2 обробки, на виноградниках – до 4 (фази: до цвітіння, після цвітіння, ягода розміром з крупинку, ягода розміром з горошину). Повторні обробки здійснюють за потреби протягом 10 - 14 днів.

Приготування робочого розчину:

робочий розчин препарату рекомендовано готувати безпосередньо перед внесенням. Приготування маточного розчину не потрібне. Бак обприскувача слід заповнити водою наполовину і влити в нього, за безперервного перемішування, відміряну кількість препарату, яка потрібна для заправки одного обприскувача. Потім бак обприскувача заповнити водою до повного об’єму з одночасним перемішуванням робочого розчину з метою досягнення його однорідності. Перемішування потрібно проводити і під час обробки рослин. Робочий розчин має бути використано у день його приготування.

Сумісність:

Фунгицид Колосаль Про добре змішується з інсектицидами виробництва компанії «Август» (Борей, Брейк), а також з гербіцидами, наприклад, на зернових культурах – з Балериною, Деметрою.

Під час приготування бакових сумішей з Колосалем Про його треба вводить безпосередньо в бак обприскувача в останню чергу.

Фунгицид Колосаль Про не можна змішувати з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію. Перед застосуванням слід перевірити бакову суміш на сумісність та фітотоксичність щодо культури, яку обробляють.

Витрата робочої рідини:

на зернових та цукрових буряках – 300 л/га.

Упаковка:

каністри – 5 л.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить