( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Средства защиты растений » Гербициды » Гербицид Набоб
Пятница, 14 Дек 2018

Гербицид Набоб

Цена: 4 229 грн.
free_delivery.jpg
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

Гербицид Набоб. Производитель Avgust Crop Protection. Упаковка 10л.

Послевсходовый контактный гербицид против многих видов двудольных сорняков, в том числе устойчивых к 2,4-Д и МЦПА, в посевах зерновых, бобовых и кормовых культур
Гербицид против двудольных сорняков на бобовых культурах

Гербицид Набоб инструкция и применение

Культура

Норма расхода препарату, л/га

Спосіб і строки обробки

Соя

1,5 - 3,0

Обприскування посівів у фазі 1 - 3 справжніх листків культури

Горох на зерно

2,0 - 3,0

Обприскування посівів у фазі 5 - 6 справжніх листків культури (за висоти рослин гороху 10 - 15 см) та ранні фази розвитку бур’янів (з урахуванням сортової чутливості)

Кукурудза

2,0 - 4,0

Обприскування посівів у фазі 3-5 листків культури

Переваги препарату:

  •         широкий спектр дії;
  •         гнучкі строки застосування;
  •         можливість використання на зернових із підсівом конюшини та люцерни;
  •         відсутність фітотоксичності до культур.

Показання:

селективний контактний гербіцид для захисту зернових, бобових і кормових культур від однорічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА.

Діюча речовина:

бентазон, 480 г/л.

Препаративна форма:

водорозчинний концентрат.

Характеристика діючої речовини:

бентазон належить до класу похідних тіадіазинів.

Спектр дії:

Гербицид Набоб ефективний проти багатьох видів дводольних бур’янів.

До високочутливих належать: незабудка польова, празелень звичайна, гірчак березкоподібний, гірчак блідий, гірчак почечуйний, портулак (види), редька дика, жовтець польовий, шпергель польовий, гірчиця польова, зірочник середній, стрілиця (види), сухоцвіт драговинний, талабан польовий, нетреба (види), монохорія, канатник Теофраста, щириця (види), частуха (види), лутига (види), гикавка (види), капуста польова, сусак зонтичний, грицики звичайні, волошка синя, смикавець (види), дурман звичайний, соняшник (падалиця), гібіскус трійчастий, підмаренник чіпкий, ромашка (види); середньочутливі: амброзія (види), лобода біла, комеліна (види), берізка польова, рутка лікарська, галінсога дрібноквіткова, жовтозілля звичайне; слабочутливі: осот рожевий, жабрій звичайний, глуха кропива пурпурова, мак дикий, вероніка (види), спориш звичайний. 

Механізм дії:

Гербицид Набоб проникає в бур’яни переважно через зелені частини, має контактну дію.

Швидкість впливу:

візуальні ознаки пригнічення бур’янів, залежно від погодних умов, проявляються через 1 - 7 днів після застосування, а їхня повна загибель настає приблизно через 10 - 14 днів.

Рекомендації щодо застосування:

обробка Набобом оптимальна, коли більшість бур’янів перебувають на ранніх стадіях розвитку (від 2 до 5 справжніх листків) та активно вегетують.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

обробку слід проводити в сприятливу для росту рослин погоду (від 10 до 25°С). Прохолодна погода затримує прояв дії препарату. Найчутливіші культури (горох) рекомендується обприскувати в хмарну погоду, за температури нижче 20°С (наприклад, пізно ввечері чи рано вранці), беручи до уваги сортову чутливість. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо очікуються нічні приморозки, а також на культурах, що перебувають у стані стресу внаслідок несприятливих погодних чи інших умов.

Приготування робочого розчину:

робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Попередньо препарат перемішують у заводській тарі. Бак обприскувача на 1/4 заповнюють водою, вливають відміряну на одну заправку кількість препарату, розчин ретельно перемішують. Потім місткість доливають водою до повного об’єму за безперервного перемішування мішалкою.

Сумісність:

Гербицид Набоб сумісний у бакових сумішах з іншими препаратами, за винятком пестицидів, що мають кислу реакцію. Для розширення спектра дії Набоба в посівах рису, зернових з підсівом конюшини доцільно використовувати: 1 - 1,5 л/га Набобу в суміші з 0,5 - 0,75 л/га Гербітоксу. На сої можливі комбінації з Фабіаном.

Витрата робочої рідини:

200 - 300 л/га.

Упаковка:

каністри – 10 л.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить