(Как правильно удобрять кукурузу, когда подкармливают кукурузу, стимуляторы роста кукурузы.)

При сучасних технологіях обов'язково внесення як органічних, так і мінеральних добрив. Відомо, що вони дають високий ефект при науково-обґрунтованому застосуванні, тобто збалансуванні за елементами згідно з потребами рослин, вмісту поживних речовин у ґрунті і розрахункової врожайності.

udobreniekukuruz

Найбільший ефект малорухливі фосфорні та калійні мінеральні добрива, а також частина азотних дають при їх внесенні восени під оранку з рівномірним перемішуванням по всьому орному шару. Більшу частину азотних, а також частина фосфорно-калійних добрив використовують навесні при посіві або в підгодівлю з міжрядної обробки ґрунту. У зонах з недостатнім зволоженням під основний обробіток ґрунту потрібно внесення мінеральних добрив з розрахунку N 60-90 Р 60 К 60 кг / га, при достатній забезпеченості вологою - N 90-120 Р 60-80 До 60 кг / га. Поряд з мінеральними добривами у всіх зонах слід вносити і органічні добрива в кількості 40-60 т / га.

Рекомендовані норми внесення добрива необхідно уточнювати з урахуванням попередника, родючості ґрунту, біологічних особливостей вирощуваних гібридів і запланованого врожаю. Обмежені фінансові можливості господарств змушують знизити дози внесених добрив до N 40 Р 20 кг / га, застосовувати їх при посіві або в підгодівлю з першої міжрядної культивацією, звичайно ціною зниження врожайності зерна, але при цьому зберігається рентабельність вирощування кукурудзи.

Якщо восени добрива не були внесені в необхідних кількостях і співвідношеннях їх необхідно довнести навесні під ранню культивацію. Проте ефективність їх при цьому знижується. Одночасно з посівом кукурудзи слід вносити гранульовані складні добрива в розрахунку по фосфору 15-20 кг / га. У разі азотного голодування рослин проводять підживлення в дозі N 30-40 кг / га.

Восени під оранку зябу або навесні під ранню культивацію можна вносити сухі, рідкі, прості і комплексні добрива з обов'язковим дотриманням співвідношення між азотом і фосфором.

При нестачі цинку в ґрунті необхідно вносити гній у дозі 40-60 т / га або сірчанокислий цинк 2,7-3,5 кг / га; по препарату. При організації внесення органічних добрив необхідно враховувати можливість занесення в ґрунт з неперегоревшім гноєм насіння бур'янів, особливо якщо тварини знаходяться на активному моціоні, тому вносити слід добре перегоріли, але незалежавшійся гній.

При появі ознак цинкового голодування у рослин кукурудзи, посіви обприскують водним розчином сірчанокислого цинку з розрахунку 250-300 г / га при витраті робочої рідини 400-450 л / га. Обробку слід поєднувати з позакореневого підживлення сечовиною в дозі 10-15 кг / га.

Компания «10 СОТОК» предлагает широкий ассортимент семян сахарной кукурузы; ведущих мировых производителей. Ознакомится с описанием и купить семена сладкой кукурузы. Рекомендуем: сладкая кукуруза Лежент F1; подходить как для свежего рынка, так и для переработки; сахарная кукуруза Вега F1;высочайший урожай; кукуруза Добрыня F1; высокие вкусовые качества.