( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Средства защиты растений » Прилипатели » Прилипатель Адью
Суббота, 15 Дек 2018

Прилипатель Адью

Цена: 1 512 грн.
free_delivery.jpg
  • Подробнее
  • Отзывы (0)
Прилипатель Адью. Производитель Avgust Crop Protection. Упаковка 5л.
Ад’ювант (поверхнево-активна речовина) для застосування в сумішах з гербіцидами задля збільшення їхньої ефективності
Прилипатель Адью инструкция и применение

Підсилювач активності гербіцидів

Переваги препарату:

  •         краще утримання крапель робочого розчину гербіцидів на поверхні листя бур’янів;
  •         краще розтікання крапель робочої рідини поверхнею листя;
  •         збільшення в декілька разів площі покриття робочим розчином поверхні листків;
  •         збільшення ступеня проникнення діючої речовини гербіцидів у листках бур’янів;
  •         досягнення вищої ефективності гербіцидів у боротьбі з бур’янами, листя яких вкрите воском або густо опушене;
  •         підвищення стійкості гербіцидів проти дощу;
  •         забезпечення високої дисперсності та стабільності робочого розчину гербіцидів.

Призначення:

ад’ювант, неіоногенна поверхнево-активна речовина. Застосовують сумісно з гербіцидами (або іншими пестицидами). Гербіциди, залежно від механізму дії, впливають на різні процеси метаболізму бур’янів. Для ефективної дії останніх, вони мають подолати захисні бар’єри рослинного покриву та проникнути до об’єкта своєї дії. В процесі обприскування рослин гербіцидами до об’єктів дії доходить, як правило, 30% діючої речовини. Однак цей показник можна значно покращити за допомогою додавання в робочий розчин спеціальних речовин – ад’ювантів, які є одним з багатьох видів поверхнево-активних речовин (ПАР). ПАР – це хімічні сполуки, що зменшують поверхневий натяг на межі розподілу двох середовищ, що збільшують таким чином площу контакту препарату з листковою пластиною. Ад’юванти, окрім того, ще є і модифікаторами біологічної активності діючих речовин.

З-поміж модифікаторів виокремлюється особлива група так званих активаторів, до якої належить і ад’ювант Ад’ю.

Додавання Ад’ю до робочого розчину гербіцидів дає змогу досягти вищої ефективності в боротьбі з бур’янами, особливо за несприятливих умов.

Діюча речовина:

етоксилат ізодецилового спирту, 900 г/л.

Препаративна форма: рідина.

Механізм дії:

Прилипатель Адью знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, тому його краплі менше скочуються з листя, добре на них утримуються та краще розтікаються їхньою поверхнею, а площа кожної краплі збільшується у декілька разів. Відповідно, зростає загальна площа покриття поверхні листя розчином гербіциду. Завдяки особливій хімічній структурі, Ад’ю підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя. Відбувається це з декількох причин. З одного боку, ад’ювант покращує змочувальну здатність робочого розчину, що допомагає діючій речовині гербіциду швидше переборювати бар’єр у вигляді епікутикулярного воску на поверхні листя. З іншого боку, підсилюється поглинання діючої речовини, таким чином в листки бур’янів її проникає більша кількість. У результаті цього проникна здатність гербіциду збільшується, що дає змогу особливо ефективно знищувати бур’яни, листя яких в суху спекотну погоду вкриваються восковим нальотом (лобода, полин, щириця, гірчаки, молочай) або мають густе опушення (осот, чистець, татарник, вероніка).

Більш ефективною стає боротьба з частково перерослими бур’янами. За додавання Ад’ю в робочий розчин гербіциду значно підвищується стійкість останнього до дощу. Окрім того, використання Ад’ю з гербіцидом зменшує ступінь випаровування препарату з листкової поверхні. Ад’ю забезпечує високу дисперсність та стабільність робочого розчину гербіциду.

Рекомендації щодо застосування:

Прилипатель Адью використовують разом з пестицидами для підвищення їхньої ефективності. Норма витрати Ад’ю – 0,2 л/га за витрати робочого розчину гербіциду 200 л/га. Наприклад, під час застосування на кукурудзі (окрім кукурудзи на олію) Ад’ю, 0,2 л/га, в сумішах з гербіцидом Дублон Голд, 50 - 70 г/га.

Обприскування посівів проводять у фазі 2 - 6 листків культури, за висоти пирію повзучого 10 - 15 см, у фазі 1 - 4 листків однорічних дводольних і злакових бур’янів. За використання на посівах сої суміші Ад’ю, 0,2 л/га, з гербіцидом Фабіан, 80 - 100 г/га, – обприскування посівів проводять у ранні фази росту бур’янів незалежно від фази розвитку культури.

Приготування робочого розчину:

під час приготування робочого розчину гербіциду ад’ювант Ад’ю слід вливати в бак обприскувача в останню чергу, інакше через піноутворення при його додаванні частина розчину може вилитись з бака обприскувача.

Сумісність:

можна застосовувати з гербіцидами в формі водно-диспергованих і водорозчинних гранул сульфонілсечовини, імідазоліни, піридинкарбонові кислоти та ін.) для підвищення їхньої біологічної ефективності.

Упаковка:

каністри – 5 л.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить