( ... товаров )
Вы здесь: Главная » Средства защиты растений » Прилипатели » Прилипатель Эластик
Среда, 16 Янв 2019

Прилипатель Эластик

Цена: 3 507 грн.
free_delivery.jpg
  • Подробнее
  • Отзывы (0)

arysta

Прилипатель Эластик

Производитель Arysta LifeScience. Упаковка 5л

Поверхнево-активна речовина з клейкими властивостями, що використовується для обробки посівів ріпаку та гороху в передзбиральG

ний період для зменшення розтріскування стручків, а також як прилипач для підвищення ефективності пестицидів.

Действующее вещество: карбоксилатный стирол-бутадіиеновый кополимер, 450 г/л

Препаративна форма: емульсійний концентрат

Прилипатель Эластик инструкция и применение

elastik tab 1

ЗАСТОСУВАННЯ У ЯКОСТІ СКЛЕЮВАЧА СТРУЧКІВ

На ріпаку препарат застосовують за 3-4 тижні до збирання врожаю, коли стручки ще мають світло-зелений колір і вигинаються до U або V подібної форми, не розтріскуючись. Горох обробляють у фазу росту, коли насіння гірке на смак. Для засмічених бур'янами посівів ріпаку рекомендується  використовувати  Еластік  у  нормі  0,5-0,7  л/га  в композиціях із препаратами на основі гліфосату та глюфосинату  амонію  в  їхніх  рекомендованих  нормах  за  10-12 днів  до  збирання  врожаю  за  умов  вологості  насіння  30-35%,  але  не  вище  40% оскільки насіння може втратити товарну якість. Норма витрати робочого розчину за наземного обприскування становить 250-400 л/га, за авіаційного — 50-90 л/га. Принцип дії препарату як склеювача стручків полягає у формуванні на обробленій поверхні рослини напівпроникної полімерної  мембрани, котра дозволяє воді випаровуватись із поверхні стручка і одночасно запобігає проникненню вологи до тканин рослини. Отже, за рахунок еластичних властивостей та регуляції обміну вологи Еластік запобігає розтріскуванню стручків. На відміну від препаратів подібної дії, що належать до піноленової  групи  та  виробляються  з  рослинного  екстракту,  Еластік  є  повністю синтетичним продуктом, що синтезується в контрольованих умовах, характеризується стабільною якістю і, відповідно, забезпечує стабільну ефективну дію. На  відміну  від  піноленів,  для  полімеризації  Еластіку  не потрібне  денне  світло,  що  є  важливою  перевагою  у  разі застосування препарату у передвечірній або вечірній час. На  відміну  від  піноленів,  для  полімеризації  Еластіку  не потрібне  денне  світло,  що  є  важливою  перевагою  у  разі застосування препарату у передвечірній або вечірній час. 

 ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЯК СКЛЕЮВАЧА СТРУЧКІВ

elastik

Забезпечує якісне покриття після однієї обробки

Знижує знесення робочого розчину під час обприскування та стікання з обробленої поверхні

Стійкий до змивання дощем вже через 30 хвилин 

Забезпечує можливість отримання однорідно дозрілого насіння

Покращує ефективність десикантів при застосуванні у бакових сумішах

ЗАСТОСУВАННЯ У ЯКОСТІ ПРИЛИПАЧА

elastik tab 2

Еластік застосовується для покращення прилипання робочого розчину до поверхні рослин та для зменшення знесення робочого розчину під час обприскування. Препарат також рекомендується використовувати за умов дощової погоди.

Норми  використання: Еластік  застосовується  при  нормі  0,10%  від  загального  об'єму  робочої  рідини  за  нормальних  погодних  умов  та  при нормі 0,14% за складних погодних умов.

Рекомендації щодо культур: Еластік може застосовуватися при максимальній концентрації 0,14% від робочої суміші на зазначених культурах до вказаної стадії росту з усіма зареєстрованими пестицидами при їх рекомендованих нормах внесення:

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить