Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0
Мой заказ

Гербицид Майстер Пауер 5 л

Нет в наличии
Артикул: 18096
0 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний

Упаковка
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
  • Новой почтой по Киеву и Украине.
  • Бесплатная доставка на заказы свыше 1500 грн. и весом до 1 кг фактически или объемно

Подробнее о доставке

  • Наличными при получении.
  • Кредитной картой в privat24.
  • Через кассу или терминал самообслуживания Приватбанк.
  • Безналичный расчет с НДС.

 

Обмен/возврат в течении 14 дней не считая день покупки

Описание

Гербицид Майстер Пауер. Производитель Bayer. Упаковка 5 л.

Инструкция и применение Свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів Склад препарату Форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + ципросульфамід (антидот), 15 г/л Препаративна форма: олійна дисперсія Реєстраційне посвідчення: А № 02430 Опис препарату Гербицид МайсТер Пауер — післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами, в т.ч. з такими найбільш шкодочинними бур’янами, як березка польова та гірчак (види), контроль яких раніше потребував використання бакових сумішей. МайсТер Пауер — унікальний гербіцид, в якому за використання передових технологій поєдналися три високоефективні діючі речовини й антидот в одній інновативній формуляції. Препарат окрім відмінних «спалювальних» властивостей щодо вегетативної маси бур’янів, також має ґрунтову дію (тієнкарбазон-метил), що запобігає проростанню останніх протягом усієї вегетації культури. Механізм дії Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення амінокислот та поділ клітин у точках росту бур’янів, завдяки чому бур’яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою. Застосування Завдяки наявності антидоту в складі МайсТер Пауер, гербіцид безпечний для кукурудзи (за нормальних умов вегетації) від початку вегетації до 10-го листка культури. Оптимальний гербіцидний ефект досягається за застосування Майстер Пауера у фазі 5–6 листків кукурудзи. За пізніх фаз використання (10-й лист кукурудзи) слід уникати обробки Майстер Пауером по росі. Норма застосування 1,25–1,5 л/га МайсТер Пауер Завдяки новій формуляції, гербицид Майстер Пауер не потребує додавання поверхнево-активних речовин! Норма використання води — 200–300 л/га.

alt

Приготування робочого розчину Заповнити бак обприскувача на 1/3 водою, готувати маточний розчин не потрібно, залити МайсТер Пауер, включити мішалку на 10–15 хв, долити до відповідної норми водою, ще раз перемішати протягом 10–15 хв перед внесенням. Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування. Не рекомендується допускати перекриття норми внесення гербіциду (зокрема, йдеться про збільшення норми вдвічі). Спектр дії

alt

Селективність Майстер Пауер відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи завдяки наявності антидоту у складі препарату. Після обробки Майстер Пауер на деяких гібридах може спостерігаться антиціанове забарвлення, що з часом минає і не справляє впливу на урожайність. Щодо рекомендацій із можливого використання Майстер Пауер на цукровій кукурудзі та ділянках гібридизації звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння. Переваги продукту: Повний контроль широкого спектра однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Надзвичайно ефективний контроль широколистих бур’янів (гірчаки, березка польова) Відмінна селективність щодо культури. Швидша дія на бур’яни порівняно з іншими гербіцидами тієї самої групи завдяки властивостям формуляції. Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи.

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Поделиться в соцсетях
Наверх