(Обработка картофеля гербицидом, гербициды для картофеля, периоды обработки картофеля гербицидом)

gerbicidnayaobrabotka1

Картопля - широкорядний культура. Період від посадки до сходів займає від 15 до 30 днів, тому ця культура має дуже низьку конкурентоспроможність до бур'янів. Втрати врожаю при високому рівні засміченості можуть досягати 75 %. Крім того , бур'яни є рослинами - господарями збудників хвороб картоплі.

Застосування гербіцидів на насіннєвих посадках картоплі має перевагу перед механічними обробками , оскільки виключає можливість перенесення вірусної інфекції внаслідок травмування рослин картоплі. Важливий правильний вибір гербіциду (частіше - суміші гербіцидів ) і терміни його застосування .

gerbicidnayaobrabotka

При використанні ґрунтових гербіцидів для досягнення гарної ефективності необхідні наступні умови:

гребені повинні добре осісти ;

бульби повинні бути посаджені на оптимальну глибину ( 8-10 см), щоб гербіциди не потрапили в зону проростків картоплі;

ґрунт повинен мати дрібнококомковату структуру для рівномірного розподілу гербіцидів ;

ґрунт повинен бути досить вологий (70-80 %) , щоб гербіциди змогли проявити свою дію.

Технологія, строки застосування і вибір гербіциду для використання в період вегетації картоплі залежать від спектру бур'янів і фази розвитку картоплі. До сходів культури (як правило, після гребнетворення ) для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами застосовують ґрунтовий гербіцид Гезагард 2,0-3,5 л / га.

Коли у сільгоспвиробника відсутня можливість провести осіннє чи весняне застосування гербіцидів суцільної дії , ймовірно рання поява бур'янів - ще до того , як з'являться сходи культурних рослин. Реглон Супер є гербіцидом суцільної дії для довсходового застосування на картоплі . Реглон Супер здатний швидко і ефективно вирішити дану проблему. Для цього за 2-3 дні до появи сходів культури проводять обприскування вегетуючих бур'янів препаратом у нормі витрати 2,0 л / га. На відміну від інших гербіцидів , що використовуються в ті ж терміни, Реглон Супер є швидкодіючим препаратом. Видимі симптоми загибелі бур'янів помітні вже в день застосування, повну дію препарату - протягом декількох днів.